Root

Root

Napowietrzacz- ROTOMIX KALETA
  • Napowietrzacz- ROTOMIX KALETA

napowietrzacz pompy ROTOMIX - KALETA

669,00 zł
543,90 zł netto

Napowietrzacz - ROTOMIX jest turbinką spełniającą rolę mieszarki napowietrzającej materiał wychodzący z pompy. Stosowany głównie do lekkich tynków i jastrychów.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

help_outlineZapytaj o produkt
napowietrzacz pompy ROTOMIX  - KALETA

napowietrzacz pompy ROTOMIX - KALETA

Napowietrzacz - ROTOMIX jest turbinką spełniającą rolę mieszarki napowietrzającej materiał wychodzący z pompy. Stosowany głównie do lekkich tynków i jastrychów.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Napowietrzacz - ROTOMIX KALETA

Napowietrzacz - ROTOMIX typ D KALETA jest turbinką spełniającą rolę mieszarki napowietrzającej materiał wychodzący z pompy. Zastępuje standardowe jarzmo ( podstawę pompy ). Wymaga stosowania rotora z płetwą, która napędza turbinkę napowietrzacza.

ZASTOSOWANIE:
  • Lekkie tynki gipsowe
  • Tynki renowacyjne z perlitem lub styropianem
  • Tynki drapane / cyklinowane
  • Zaprawy klejące
  • Zaprawy do zalewania ościeżnic
  • Płynne jastrychy samopoziomujące.
SPOSÓB DZIAŁANIA:

Tworzące się w zaprawie większe pęcherze powietrza są rozdrabniane w mieszarce dodatkowej, co przyczynia się do stabilizacji materiału. W związku z tym nie dochodzi do pękania pęcherzy podczas wydostawania się zaprawy z dyszy. Zapewnia to większą elastyczność oraz większą wydajność zaprawy. Wskutek intensywnego dodatkowego wymieszania zaprawa pozbawiona jest wszelkich grudek, co gwarantuje jej łatwe, szybkie i równomierne nakładanie. Intensywne mieszanie dodatkowe zezwala na pełne ujawnianie korzystnych właściwości kruszywa. Możliwe jest optymalne wykorzystanie efektów łączenia się wody z gipsem. Dzięki temu powstaje gładka, sprężysta zaprawa w postaci gotowego tynku gipsowego, charakteryzująca się dobrymi właściwościami elastycznymi. Zastosowanie mieszarki dodatkowej przyczynia się niemal we wszystkich przypadkach do zwiększenia wydajności zaprawy.

WYMAGANY OSPRZĘT:

  • rotor D6-3 z płetwą - do tynków
  • rotor D8-1,5 z płetwą do wylewek, jastrychów.
2 szt.
Sposoby dostawy Nazwa Cena
DPD DPD 19,00 zł
DPD Pobranie DPD Pobranie 29,00 zł
SPEED-BUD - odbiór osobisty SPEED-BUD - odbiór osobisty Za darmo!
Przesyłka kurierska - InPost Przesyłka kurierska - InPost 15,00 zł
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć